Zwiedzanie Zamku
» strona główna / PCKiN ZAMEK

PCKiN ZAMEK

 
12 maja 2017 r. (piątek), godz. 18.00

Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego


Bilety w cenie 60 zł i 65 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz na portalach: Kupbilecik.pl i Biletyna.pl
 
Stanisława Celińska aktorka i piosenkarka, przez wielu krytyków okrzyknięta polską Cesarią Evora. Wspólnie z wybitnym muzykiem Maciejem Muraszko dla swoich wiernych słuchaczy przygotowała płytę "Atramentowa", do której słowa piosenek przygotowali m.in Wojciech Młynarski i Muniek Staszczyk. Po ukazaniu się płyta "Atramentowa" szybko zyskała sympatię słuchaczy, by w końcu zdobyć status "Platynowej Płyty".

W swoich piosenkach Stanisława Celińska dotyka tematów trudnych  i życiowych. Jak sama mówiła, niektóre z nich dotyczą bezpośrednio jej życia, ale również życia wielu ludzi, którzy "pogubili się" w pędzie dnia codziennego, lekkomyślności i wiary w niezniszczalność!

Wieczór spędzony ze Stanisławą Celińską i zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko to chwile niezapomniane, do których chce sie po czasie wracać, bo każdy koncert jest inny, jak każdego dnia inny jest człowiek. Wspaniała muzyka, cudowne piosenki i cudowna Stanisława Celińska na scenie.

Maciej Muraszko jest twórcą muzyki do filmów dokumentalnych (m.in. „Wracając do Marka” – dokument o Marku Hłasce) i reklamowych (laureat nagrody TYTANA) oraz muzyki filmowej i teatralnej oraz współczesnej.

Z upodobaniem eksperymentuje z różnymi gatunkami muzyki. Jest założycielem wielu formacji muzycznych, m.in. Kwartetu A2 z Krzysztofem Majchrzakiem, zespołu Los Locos, fm mooraho oraz Psychodancing.

Ma w swoim dorobku współpracę z wieloma artystami, m.in. z Marylą Rodowicz, Zbigniewem Górnym, Ryszardem Rynkowskim, Mieczysławem Szcześniakiem, Maciejem Maleńczukiem, Zbigniewem Wodeckim, Rudim Schubertem, Piotrem Gąsowskim, Krzesimirem Dębskim, Kevinem Davisem oraz Nippim Noyą.

Zapraszamy na koncert Stanisławy Celińskiej wraz z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.