Wydarzenia
30 września 2023 r. godz. 18.00 – Wielka Rewia Włoskich Przebojów w wykonaniu DUO PERFORMANCE: Monika Biederman-Pers i Piotr Karzełek
Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego
Bilety w cenie 60 (normalny) zł i 50 zł (seniorzy) do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz online na bilety.duoperformance.pl
Pełna ekspresji podróż przez świat hitów! Składają się na nią kolorowe sceny, przepełnione znanymi przebojami, muzyką i tańcem prosto z gorących Włoch. To podróż do Wenecji, Rzymu, Sycylii, Florencji, Neapolu, pięknej Toscanii i wielu innych.
DUO PERFORMANCE w składzie: Monika Biederman-Pers (sopran) i Piotr Karzełek (baryton)
Tancerki Krynickiego Studia Baletowego im. W. Szlęka z Krynicy Zdroju
Ewa Romaniak – prowadzenie
Wykonawcami koncertu są znakomici soliści, którzy szturmem zdobywają serca publiczności w całym kraju – Monika Biederman-Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton). Artyści tworzą zgrany i bardzo efektowny duet wokalno-taneczny „DUO PERFORMANCE”, którego występy każdorazowo spotykają się z owacyjnym aplauzem.
Wiosną tego roku odbyli z wielkim sukcesem trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.
Wyjątkowe doznania wokalno-muzyczne potęgują piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna. Przenosimy widzów na sceny goracych Włoch. W programie koncertu znajdują się największe przeboje włoskie takie jak: „MAMBO ITALIANO”, „O SOLE MIO”, „FELICITA”, „VOLARE” I WIELE INNYCH.
DUO PERFORMANCE to duet wokalistów, tancerzy kochających muzyczne wyzwania oraz ciekawe projekty. Tworzą go Monika Biederman-Pers i Piotr Karzełek – absolwenci Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie. Duet stara się łączyć na scenie śpiew, taniec oraz grę aktorską, gwarantując widzom pełnowymiarowy spektakl. Artyści chętnie wykonują także utwory muzyki klasycznej, występując na deskach oper i filharmonii. Od prawie dwóch lat z powodzeniem prowadzą swój kanał w serwisie YouTube, na którym można posłuchać przede wszystkim utworów operetkowych, muzyki popularnej oraz utworów z filmów animowanych. W przeciągu swojej niespełna dwuletniej działalności duet wydał dwie płyty – płytę z polskimi kolędami i pastorałkami pt. „Białe Święta” oraz krążek z coverami najpopularniejszych utworów muzyki światowej pt. „The Greatest Hits”. Artyści mają na swoim koncie także autorskie single – „Wspólne Sny” „Jedziemy na święta”, „Oczekiwanie na Mikołaja” oraz „Jesteś”. Są twórcami projektów: „Rewia Operetkowo-Musicalowa”, „Muzyka Świata w Ogniu”, „W Krainie Dziecięcej Wyobraźni”, w ramach których tworzą muzyczne widowisko we współpracy z tancerzami, tancerzami ognia i w towarzystwie pokazów laserowych.
Czas trwania: 105 minut
PRZERWA NA WŁOSKI PRZYSMAK